Jakościowa ochrona wzroku w unikalnym wydaniu

Okulary Point Lunettes to najlepsza ochrona oczu w wyjątkowym stylu. Wszystkie nasze okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w soczewki polaryzacyjne, zapewniające wyraźne widzenie o wysokim kontraście. Gwarantują wysokie zabezpieczenie przed promieniami UV.

Twarz to nasza wizytówka i od razu zwraca na siebie uwagę. To na niej wypisane są myśli i odczucia, dlatego tak ważne, żeby wywoływała emocje, jakie samemu chce się o sobie przekazać. Okulary pozwalają dopełnić i podkręcić kreowany wizerunek, stają się swoistą biżuterią dla twarzy. Mają w sobie to niewielkie coś, które potrafi wywołać wielki efekt. Dodadzą animuszu i podkreślą charakter, a nawet otworzą drzwi do zabawy swoim wyglądem – decyzja zależy od Ciebie.

Wybierając okulary przeciwsłoneczne Point Lunettes można być pewnym, że przyciągnie się spojrzenia i wyróżni w towarzystwie.

W oczach widać prawdziwe emocje

Nasze okulary Point Lunettes powstają w zespole pełnych pasji specjalistów, czerpiących inspiracje z różnych zakątków świata. Nigdy nie przestajemy się bawić trendami, dlatego zawsze znajdziemy własną drogę, by odpowiedzieć na aktualne potrzeby oraz modę. Przed powstaniem każdej kolekcji podróżujemy przez miasta, czerpiąc z ich dynamiki, wczuwając się w szum przepływającego tłumu, podglądając aktualne nastroje, myśli i emocje. W każdej oprawce zapisana jest ciekawa historia czy nieprzeciętna osobowość, które są inspirowane prawdziwymi osobami oraz tworzone z pasją i najwyższą dbałością o szczegóły.

Przykładamy ogromną wagę do tego, żeby w naszych okularach połączyć praktyczność i szyk, wyjątkowość i lata doświadczeń oraz to, co pożądane z tym, co niezbędne.

PNT Eyewear

Kolekcje pełne charakteru

W naszej kolekcji znajduje się ponad 450 kombinacji modeli, dzięki czemu każdy znajdzie parę dopasowaną do siebie. Wybierać można spośród szerokiej palety kolorów soczewek czy kształtu oprawek – możliwości są praktycznie nieskończone. Najistotniejsze dla nas jest to, żeby każdy poczuł się komfortowo i mógł wyrazić swój temperament poprzez oprawki.

 

Produkty podzieliliśmy na 5 konceptów, oddających aktualne trendy, które można ze sobą dowolnie miksować w poszukiwaniach modelu idealnego.

Okulary damskie to modele podkreślające kobiecość w eleganckim i nowoczesnym wydaniu.
Okulary męskie to klasyczne oprawki śmiało spoglądające w przyszłość i czerpiące z najnowszych trendów.
Kolekcja sportowa to jakość i wytrzymałość materiałów, zapewniających komfort w każdej sytuacji.
Unisex to uniwersalny wybór, pozwalający na dowolne wymienianie się wybranymi oprawkami.
Kolekcja Mystic to możliwość wyrażenia swojego charakteru w wyrafinowany sposób.

Istotne szczegóły

Nasz europejski zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie kreacji i zwraca uwagę na najdrobniejsze detale. Co najważniejsze, za produktami PNT stoi najwyższa jakość. Można ją zauważyć w sposobie wykonanie oraz przy kwestiach technicznych zastosowanej polaryzacji i odpowiednio dobranych filtrów UV. Żeby zadbać o produkt w trakcie całego czasu korzystania, do każdej pary oprawek dołączany jest futerał i specjalne ściereczki z mikrofibry.

Okulary PNT to ochrona Twoich oczu, przed słońcem i promieniowaniem UV, ale także komfort noszenia – nasze produkty są lekkie i odpowiednio wyprofilowane, tak aby nawet po wielu godzinach czuć się komfortowo. Specjalnie przeszkoleni profesjonalni doradcy z salonów Paris Optique doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości, tak żeby dokonać najlepszego wyboru.

Oprawki cechuje wyjątkowa estetyka – PNT to okulary zgodne z trendami modowymi, klasyczne, a jednocześnie zaskakujące kombinacjami, tak żeby każda osoba znalazła model podkreślający jej charakter. Wśród naszych modeli można znaleźć przeróżne kolory soczewek. Część ma gradalny charakter, czyli przechodzące w siebie kolory, albo przyciemnienie, dające efekt miękkości obrazu. W naszej kolekcji mamy też modele z nieoczekiwanymi zestawieniami kolorów, które robią wrażenie bez nadmiernego efekciarstwa, a także delikatniejsze barwy, które nie odbierają radosnego spojrzenia na świat. Zwolennicy odważniejszych rozwiązań mogą wybierać spośród asymetrycznych kształtów oprawek, a wiernych klasyce z małym twistem zainteresują proste oprawki z nieoczekiwanym szczegółem na zauszniku.

Już dostępne w Polsce

Dostępne w sieci sprzedaży Paris Optique

Odwiedź jeden z 45-ciu salonów na terenie największych miast w Polsce lub kup online na stronie Paris Optique.

Paris Optique